Tarihçemiz

Anasayfa » Tarihçemiz

ÖZEL SARIKIZ HASTANESİ TARİHÇE

Sağlık hizmetlerini herkese ulaştırma hedefiyle 2019 yılında kurulan Sarıkız Hastanesi, Ege Bölgesinde ve tüm Türkiye de uluslararası standartlarda sağlık hizmeti vermektedir.

Bereketli Gediz Ovası üzerinde yer alan en eski yerleşim yerlerinden biri olan Alaşehir ilçesinde (Eski adıyla Philadelphia), tıp alanındaki atılmış en büyük adımlardan birisidir.

2007 yılında İzmir’de kurulan Sokrates Tıp Merkezi ile başlayan yolculuk Manisa Gediz Tıp Merkezi ve Cevahir Tıp Merkezi ile devam etmiş, Sarıkız Hastanesi’nin açılışıyla ekibin sağlık alanındaki prensipleri bir üst seviyeye yükselmiştir.

Manisa ve İzmir’deki pek çok kuruluşta etkinlik göstermiş nitelikli yönetim kurulu kadrosu tarafından kaliteli sağlık hizmetini azami özenle sunma amacıyla planlanan Sarıkız Hastanesi, motivasyonunu iyileşerek evlerine dönen hastalarının memnuniyetinden alır.

Bilimsel çalışmaları yakından takip ederek güncelliğini koruyan uzman doktor kadrosu ve tecrübeli personeliyle güler yüzlü, etik, çağdaş bir tedavi ortamı sunar. Tıp teknolojisindeki gelişmeler doğrultusunda yenilenen donanımı sayesinde hastalarının maksimum fayda almasını sağlar. Doğru ekipmanın ehil ellerle buluştuğu tedavi süreci güven ve başarı odaklı bir işleyiş sergiler.

9500 metrekarelik kapalı alana sahip olan kurum, tüm tıbbi birimlerinde akademik anlamda yetkin bir hekim kadrosuyla çalışır. Telefon veya whatsapp yolu ile randevu oluşturulabileceği gibi e-randevu sistemiyle de aynı işlem gerçekleştirilebilir. Laboratuvar sonuçlarına mobil cihaz ya da bilgisayarlardan e-sonuç bölümüne girerek ulaşabilmek mümkündür.

 “Herkes için Sağlığın Âlâsı” ilkesini benimseyen Sarıkız Hastanesi bilimsel ilerlemelerin ışığında gelişmesini sürdürerek her geçen gün faaliyet alanlarını genişletmekte ve bölgenin sağlık merkezi olma yolunda ilerlemektir.

Whatsapp
Sarıkız Hastanesi
Sarıkız Hastanesi
Özel Sarıkız Hastanesi Sağlıklı Günler Diler. Bizimle İletişime Geçtiğiniz İçin Teşekkür Ederiz. Buyrun Efendim. Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Copyright 2019 © ÖZEL SARIKIZ HASTANESİ . TELİF HAKLARI GEDİZ GLOBAL ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİC. A.Ş Designer:Serkan İnce serkan.ince@msn.com